Paskolos gali prašyti kiekvienas – tik ne kiekvienam suteikiama

Paskolos gali prašyti kiekvienas. Prireikus papildomai pinigų sumai idėjos įgyvendinimui daugelis skuba pasinaudoti galimybe – pasiskolinti internetu. Žinoma, kad kiekvienas vartotojas turi galimybę prašyti kredito, tačiau ar jis gaus prašomą sumą čia jau kita medalio pusė.

Paskolos gali prašyti kiekvienas

Paskolos gali prašyti kiekvienas

Kadangi Lietuvoje nėra suvaržytos vartotojų teisės, kiekvienas jų gali kreiptis į finansines paslaugas teikiančią bendrovę su prašymu suteikti tam tikrą sumą tikslų įgyvendinimui. Kreipimosi dėl kredito veiksmas nėra sudėtingas. Tereikia apsispręsti kokia Jums forma patogiausia. Greitas kreditas internetu yra suteikiamas greičiausiai. Tereikia į formą suvesti savo vardą pavardę ir pervedant 1 centą į kredito bendrovės sąskaitą tapatybės patvirtinimui per 10-15 minučių norima suma gali atsidurti Jūsų sąskaitoje. Tačiau svarbu atminti, kad prašomo greito kredito ar paskolos galite negauti.

Naudinga pasidomėti:

  • Jei Jūsų kaip kreditoriaus istorija yra nepatenkinama greito kredito internetu negausite.

Sumos, kurios suteikiamos greitai

Internetu galima prašyti įvairių kreditų. Tai gali būti mini paskola, kurios prasideda nuo 100 eurų. Toks kreditas ar paskola yra suteikia itin trumpam laikotarpiui. Didesnis kreditas yra vartojimui, todėl internetu galima bandyti prašyti nuo 100 iki 30 000. Priklausomai nuo kredito bendrovės vidinių taisyklių vartojimo kreditas internetu gali būti suteikiamas nuo 1 mėnesio iki 84 mėn. ar daugiau. Todėl turintys idėjų savo gyvenimo sąlygų gerinimui ar verslo įgyvendinimui greito kredito gali prašyti ir internetu.

Rizikos, kurios atsiranda paėmus kreditą

Prieš imant mini paskolą internetu naudinga įsivertinti savo finansinę riziką. Ne kiekvienas vartotojas, kuris prašo paskolos ar greito kredito internetu sugeba ar tinkamai įvertina savo rizikas. Kai kurie vartotojai skolinasi paskatinti šaunios idėjos ir į savo galimybes neatkreipia dėmesio. Kai pasirašoma paskolos/greito kredito sutartis žvalgytis pagalbos yra per vėlu. Numatytas kredito grąžinimo terminai ir sumos internetu privalo būti pervedamos kas mėnesį į kreditoriaus sąskaitą. Atsiradus finansiniams trukdžiams kreditui grąžinti galima sulaukti nemalonės ir iš antstolių. Ir ši institucija nesidomi kas nutiko Jūsų gyvenimui, kad nesugebate grąžinti paimto kredito internetu. Todėl prieš imdami internetu greitą kreditą ar paskolą atsakingai įvertinkite savo ilgalaikes finansines galimybes.